Тест-драйв матраца 90 ночей

Оплата

Тест-драйв матраців Nattex

Спите на старому матраці, не висипаєтеся, відчуваєте дискомфорт? Вам точно необхідно купити новий матрац! На перший погляд, просте завдання. Але як тільки Ви починаєте вивчати ринок матраців, все стає складно і дуже заплутано. Сотні виробників, ще більше пропозицій і вибір матраца перетворюється у вибір “смартфону”. Давайте уявимо, що Ви вирішили купити матрац в подарунок, на цьому і закінчимо – це непосильне завдання.
Ми, команда Nattex, зпроектували дійсно унікальний продукт і пропонуємо вам оцінити якість матраца SMART в домашній атмосфері протягом 90 ночей з моменту здійснення купівлі!
Дана послуга демонструє абсолютну впевненість у власному продукті Nattex Smart. Тестування протягом 90 ночей, дозволить по-справжньому відчути різницю, поліпшити самопочуття і переконатися в абсолютно новому рівні комфорту. Покупців привчили до обов’язкового походу всією сім’єю в магазин, де, серед сотні пропозицій, Вам покажуть найменшу частину і дозволять полежати на матраці лише кілька хвилин. АЛЕ, ВИ НІКОЛИ НЕ ВИБЕРЕТЕ НЕОБХІДНИЙ МАТРАЦ, ПОЛЕЖАВШИ НА НЬОМУ ВСЬОГО КІЛЬКА ХВИЛИН.
Наша мета, дати Вам можливість впевнитися в правильному виборі і позбавити від численних, виснажливих походів в магазин. Досить тільки спробувати і Ви вже не відмовитеся від свого матраца Nattex.

Повернення матраца

Якщо Ви вирішите, що матрац SMART не призначений для Вас, ми відправимо кур’єра, який безкоштовно забере його. Попередньо наша служба підтримки зв’яжеться з Вами і уточнить зручний для Вас час. Кошти будуть повернені в повній мірі протягом 14 днів на Ваш рахунок. Процедуру повернення ми намагаємося зробити максимально простою і швидкою!

Умови тест-драйву

Дана пропозиція діє в м. Львів при замовленні на сайті https://nattexua.com/, на матраци моделі SMART. Найближчим часом замовити матрац SMART з унікальною послугою “тест-драйв 90 ночей” буде можливо і в м. Київ.

У вас з’явилися питання?

 

Тел.: +38 073 – 073 – 05 – 05

 

Години роботи: Пн-Птн 10:00 – 18:00

 

Вгору