Місія Nattex

Даруємо міцний і здоровий сон!

Nattex – це німецький виробник оздоровчих текстильних товарів для дому і медичних центрів.

Компанія створена в Німеччині у 1994 році. Саме проблеми з хребтом одного із засновників спонукали побудувати фабрику з виготовлення матраців з ортопедичним ефектом у Вайнберзі (Німеччина), а згодом і в Україні. Розробка матраців відбувається спільно з німецькими лікарями-ортопедами лише з німецьких матеріалів. Ми переконані, що ортопедичний матрац повинен бути виключно безпружинним. Саме тому ми обрали світового виробника високоеластичної піни холодної вулканізації, якість виробів якого підтверджена європейськими сертифікатами відповідності і безпеки.

Підхід Nattex

Основні критерії, які ми врахували під час розробки матраців

Комфорт

Комфорт

Ми використовуємо виключно інноваційні матеріали для здорового відпочинку та постійно вивчаємо його вплив на наше здоров'я. Це допомагає створювати продукт високого рівня комфорту!

Підтримка

Підтримка

Матраци з високоеластичної піни підлаштовуються під форму тіла, рівномірно розподіляють тиск, прогинаючись в тих місцях, які піддаються натискання. Саме так ми досягаємо ортопедичного ефекту!

Здоровий мікроклімат

Здоровий мікроклімат

Завдяки безлічі повітряних каналів, матеріал відмінно пропускає повітря, розсіює тепло і вологу, не запріває і має відмінну терморегуляцією, зберігаючи ідеальну температуру сну!

Антибактеріальний-гіпоалергенний ефекти

Антибактеріальний-
гіпоалергенний ефекти

Матеріал не містить шкідливих речовин, запобігає розмноженню пилового кліща, бактерій, грибків і є абсолютно безпечним для Вашого здоров'я!

Екологічність

Екологічність

Даний матеріал виготовляють з суміші екологічно чистої сировини без озоноруйнуючих речовин і води без застосування гарячої обробки, так званим методом формування холодного піноутворення

Довговічність

Довговічність

Спеціальні властивості високоеластичної піни дають відчуття комфорту протягом багатьох років. За 10-18 років експлуатації матраци Nattex практично не втрачають форми і не просідають!

Безперервний розвиток

Наш основний принцип - безперервне вдосконалення!

Розвиток-1 Розвиток-2 Розвиток-3

Щодня піклуємося про Ваш комфортний і здоровий сон!

Вгору