ᐉ Як обрати ліжко - як вибрати каркас та основу ліжка

Ортопедичний матрац Nattex

Кожен матрац Nattex має ряд особливостей, які забезпечують вимоги усіх покупців

Asper

ЖОРСТКИЙ МАТРАЦ

Який ASPER?

Тверда підтримка, комфортная жорсткість

Для кого найкраще?

Для дітей, підлітків і людей, яким рекомендована жорстка підтримка

Переглянути товар

Smart

СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ МАТРАЦ

Який SMART?

5 зон жорсткості, розроблений для підвищеного комфорту

Для кого краще?

Для всіх, хто обирає розумний компроміс ціни та якості

Переглянути товар

Luxsoft

М'ЯКИЙ МАТРАЦ

Який LUXSOFT?

7 зон жорсткості, максимальний комфорт і відпочинок у будь-якому положенні

Для кого найкраще?

Для всіх, хто обирає максимальний комфорт

Переглянути товар

Nattex

МАСАЖНИЙ МАТРАЦ

Який NATTEX?

7 зон жорсткості, вбудована система осциляційного масажу, антистатичний

Для кого найкраще?

Для всіх, хто потребує повноцінного розслаблення

Переглянути товар

Корзина:

  • Ваша корзина пуста
Перейти до каталогу

Мова сайту:

Контакти:

+38 (073) 073 05 05

hello@nattex.ua

м. Львів, ТЦ "Три слони"

Мова сайту:

Статті

25 Січень, 2018

Як правильно обрати каркас та основу ліжка

Як правильно обрати каркас та основу ліжка

Другий по важливості елемент спального місця та перший в облаштуванні спальної кімнати – це ліжко. Підійдіть до вибору якомога відповідальніше та навіть винахідливо, адже до якісного матрацу потрібне якісне ліжко. Заздалегідь обговоріть це питання з чоловіком або дружиною.

______________

На що слід звернути увагу при виборі основи ліжка

______________

  1. Визначаємо розмір. Перед купівлею ліжка обов’язково дайте тверезу оцінку розміру спальні. Сучасні спальні кімнати не завжди здатні гармонійно вмістити великі ліжка. Вибираючи довжину, найголовніше – орієнтуватися на зріст Вашої сімейної пари: мінімальний запас висоти повинен складати 10 сантиметрів. Що стосується ширини ліжка, то досить лягти на нього та, закинувши руки за голову, розправити лікті. Якщо Вам достатньо місця на своїй половині, то ліжко Вам підходить.
  2. Форма ліжка. Якщо Ви женетесь за вишуканою оригінальністю та бажаєте кругле, овальне, дугоподібне або навіть у формі серця ліжко, то Ви приречені зіткнутися з неодмінними труднощами. Ліжко займе багато простору, який можна було б використати раціонально, постільні речі та матрац доведеться шити на замовлення, що значно дорожче та довше.
  3. Міцність каркасу. Це основний фактор, що впливає на міцність усього ліжка. Найбільш надійні та довговічні каркаси виробляють із дерев’яного масиву та металу. Що стосується нетривалих, зате дешевших варіантів, вони виробляються з МДФ та ДВП. Каркаси з ДСП вважаються ненадійними і ламкими.
  4. Основа ліжка. Кращою основою вважається суцільна плита фанери або ДСП, адже з часом така основа не деформується і гарантує правильну підтримку матраца та Вашої спини. Також хорошим варіантом основи є рама, на яку розміщують гнучкі ламелі. У стандартному двоспальному ліжку їх повинно бути не менше 30. Ламелі з бука встановлюються на більш дорогі основи, вони мають найвищу міцність та гнучкість.
  5. Екологічно безпечний матеріал. Кращим вибором є натуральне дерево та метал. Ліжка з МДФ або ДСП можуть виділяти елементи, шкідливі для Вашого здоров’я. При купівлі обов’язково треба поцікавитися, якого класу матеріал та чи містить він шкідливі речовини.

 

Купувати ліжко потрібно тоді, коли Ви прийшли до компромісу, коли погодили кожну дрібницю та зрозуміли, ЩО кожен з Вашої сім’ї хотів би бачити у своїй спальні. Такий процес вимагає чималих зусиль і часу, але в той же час захоплює.

 

______________

Отримайте допомогу від експертів та заощаджуйте дорогоцінний час

______________

Нагадуємо, завітайте на індивідуальну консультацію з можливістю протестувати найякісніші матраци та ліжка у нашому салоні у Львові.

Вгору