Міфи про матраци - Nattex

Ортопедичний матрац Nattex

Кожен матрац Nattex має ряд особливостей, які забезпечують вимоги усіх покупців

Asper

ЖОРСТКИЙ МАТРАЦ

Який ASPER?

Тверда підтримка, комфортная жорсткість

Для кого найкраще?

Для дітей, підлітків і людей, яким рекомендована жорстка підтримка

Переглянути товар

Smart

СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ МАТРАЦ

Який SMART?

5 зон жорсткості, розроблений для підвищеного комфорту

Для кого краще?

Для всіх, хто обирає розумний компроміс ціни та якості

Переглянути товар

Luxsoft

М'ЯКИЙ МАТРАЦ

Який LUXSOFT?

7 зон жорсткості, максимальний комфорт і відпочинок у будь-якому положенні

Для кого найкраще?

Для всіх, хто обирає максимальний комфорт

Переглянути товар

Nattex

МАСАЖНИЙ МАТРАЦ

Який NATTEX?

7 зон жорсткості, вбудована система осциляційного масажу, антистатичний

Для кого найкраще?

Для всіх, хто потребує повноцінного розслаблення

Переглянути товар

Корзина:

 • Ваша корзина пуста
Перейти до каталогу

Мова сайту:

Контакти:

+38 (073) 073 05 05

hello@nattex.ua

м. Львів, ТЦ "Три слони"

Мова сайту:

Статті

28 Серпень, 2017

Міфи про матраци

Міфи про матраци

Матрац, це важлива і невід’ємна частина спальної зони. В сучасних умовах, де кожен покупець може отримати інформацію про товар від продавців, які просувають конкретний бренд, в інтернеті або від друзів і знайомих, будь-яка людина може легко помилитися з вибором необхідної моделі. Зрозуміло, інтернет допомагає нам примножити і поширити чутки, але не відділити правду від звичайної реклами, стереотипів певної групи споживачів.

Але все ж як придбати матрац, який має ортопедичний ефект і буде служити вам протягом довготривалого часу?  Для початку варто розібратися з міфами і фактами, які стосуються популярних видів матраців.

Матрац повинен бути обтягнутий багатошаровою тканиною

Це твердження стосується лише низькоякісних пружинних матраців. Така підкладка необхідна для того, щоб попередити пошкодження матрацу від поламаних пружин і виключити тиск металевої рами на тіло. Додатковий тканинний настил використовується також в недорогих моделях, що відрізняються низькою щільністю наповнювача.

Безпружинні матраци не потребують додаткових матеріалів для стягування конструкції, оскільки складаються з величезної кількості мініатюрних осередків, які справляються з функцією пружин.

Наповнювач матраца повинен складатися з натуральних компонентів

Сучасні натуральні наповнювачі, істотно програють своїм штучним «побратимам».

Пов’язано це з тим, що:

 • в натуральних матеріалах відсутній баланс м’якості і жорсткості;
 • вони є сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів;
 • бактерій і бліх.

Шкідливі комахи селяться у вологих, теплих, погано провітрюваних місцях і стають причиною проявів алергії. Безпружинний матрац, виконаний з високоеластичної піни, гарантовано не викликає алергію, він обтягнутий легкою тканиною, яка сприяє відмінній циркуляції повітря, не затримує запахи і вологу. Штучні добавки підвищують термін служби матраца і його зносостійкість. На жаль, в природі аналогів з такими ж характеристиками не існує. Вироби безпечні і володіють антибактеріальними властивостями.

Ортопедичні матраци підходять тільки тим, у кого проблеми з хребтом

Цей міф сформувався завдяки тому, що такі матраци спочатку були розроблені для зняття больового синдрому у людей, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату.

Безсумнівно, матрац з ортопедичним ефектом рекомендований при різних відхиленнях:

 • здоров’я хребта;
 • переломах;
 • міжхребцевих грижах і т.д..

але сучасні вироби з ортопедичними властивостями, підійдуть абсолютно всім, хто бажає зберегти здоров’я хребта і насолоджуватися комфортним і спокійним сном.

Ортопедичний матрац – це профілактика різних хворіб скелетном’язової системи. Спина віддячить вам відмінним здоров’ям, якщо ви подбаєте про її якісну підтримку.

Вага людини розподіляється на чотири основні зони:

 • голова;
 • плечі;
 • стегна;
 • ноги.

Тільки при правильній підтримці, хребет приймає рівне положення.

Анатомічний матрац необхідний дітям від 5 до 15 років, в період інтенсивного росту кісток.

Носіння важких портфелів, неправильна поза за партою і вдома за столом, занадто м’які поверхні для сну, нерівномірні навантаження і малорухливий спосіб життя викликають сколіотичну поставу, яка стає причиною такого серйозного захворювання, як сколіоз. Але для того, щоб домогтися правильної корекції спини і зручного положення під час відпочинку, слід вибирати модель виходячи з ваги, віку та індивідуальних особливостей організму.

В разі присутності будь-яких захворювань, ступінь жорсткості слід обговорити з лікарем.

Чим жорсткіший матрац, тим краще

Абсолютно нічим необґрунтований міф. Надто жорсткі матраци мають такий ж негативний вплив на хребет, як і надто м’які моделі, які прогинаються під вагою людини. Тверде покриття не може повторити рельєф людського тіла, в результаті чого, хребет викривляється, судини і м’язи стискаються, порушується тиск і циркуляція крові, людина прокидається втомленою і роздратованою.

Такий матрац не здатен забезпечити глибокий сон, оскільки ви будете постійно прокидатися, щоб змінити позу. Німецькі безпружинні матраци мають різні ступені жорсткості, що дозволяє вибрати модель відповідно до фізіологічних потреб кожного покупця. Основа матраца не робить зайвого тиску на тіло людини, сприяючи хорошому кровотоку і приємному розслабленню. Наповнювач складається з термочутливих штучних волокон, які, під дією людського тепла приймають потрібну форму і повторюють вигини.

Матрац з незалежними пружинами

Матрац, де всі пружини пов’язані одним каркасом, не матиме обіцяного ортопедичного ефекту. У  випадку незалежних блоків, поняття про автономність пружин відносна, оскільки чохли, в яких знаходяться пружини, пов’язані між собою, тому роль сполучного каркаса виконує устілковий матеріал і коли одна з пружин стискається, тягне за собою сусідню.

Взаємодія пружин між собою не настільки помітна як у випадку єдиного блока, однак  додаткові зв’язуючі елементи нівелюють ці відмінності. Безпружинні моделі представляють собою пружну, але при цьому чутливу основу, що складається з еластичної піни з мікроскопічними осередками. Вони мають відмінні лікувально-профілактичні характеристики і необхідні анатомічні властивості. Склад наповнювача забезпечує належну опору і рівномірний розподіл ваги.

Низькі ціни і величезні знижки

Те, що якісний ортопедичний матрац можна придбати недорого, є великою помилкою. Купити безпружинний матрац дешево неможливо. Здешевлення дорогих моделей може бути лише у разі будь-яких ушкоджень або браку. Економію на здоров’ї, навряд чи можна назвати раціональною і далекоглядною.

Низька ціна актуальна для неходового, низькоякісного або уціненого, з яких-небудь причин, товару. Однак, знижка в невеликих межах, є рекламним ходом будь-якої компанії, всілякі акції використовуються для залучення уваги покупців, а також надають можливість придбати продукцію за зниженою ціною.

Звертайте увагу на якість і ортопедичні характеристики матраців, ставте питання і тестуйте вироби перед купівлею, так у вас вийде вибрати свою єдино правильну модель, з усього різноманіття, представленого в магазинах.

Вгору