БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - Nattex

Ортопедичний матрац Nattex

Кожен матрац Nattex має ряд особливостей, які забезпечують вимоги усіх покупців

Asper

ЖОРСТКИЙ МАТРАЦ

Який ASPER?

Тверда підтримка, комфортная жорсткість

Для кого найкраще?

Для дітей, підлітків і людей, яким рекомендована жорстка підтримка

Переглянути товар

Smart

СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ МАТРАЦ

Який SMART?

5 зон жорсткості, розроблений для підвищеного комфорту

Для кого краще?

Для всіх, хто обирає розумний компроміс ціни та якості

Переглянути товар

Luxsoft

М'ЯКИЙ МАТРАЦ

Який LUXSOFT?

7 зон жорсткості, максимальний комфорт і відпочинок у будь-якому положенні

Для кого найкраще?

Для всіх, хто обирає максимальний комфорт

Переглянути товар

Nattex

МАСАЖНИЙ МАТРАЦ

Який NATTEX?

7 зон жорсткості, вбудована система осциляційного масажу, антистатичний

Для кого найкраще?

Для всіх, хто потребує повноцінного розслаблення

Переглянути товар

Корзина:

  • Ваша корзина пуста
Перейти до каталогу

Мова сайту:

Контакти:

+38 (073) 073 05 05

hello@nattex.ua

м. Львів, ТЦ "Три слони"

Мова сайту:

Статті

01 Серпень, 2017

БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися.

БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 1 БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 2 БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 3
БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 1 БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 2 БЕЗСОННЯ, ПОРУШЕННЯ СНУ і як з цим боротися. - 3

Хороший сон – це запорука здоров’я. Основне призначення фізіологічного сну – відновлення фізичних сил, активна регенерація тканин і вироблення найважливіших гормонів в організмі. Незважаючи на те, що велика частина відділів головного мозку відпочиває, деякі його зони доволі активні під час сну. Не дарма до багатьох відомих винахідників осяяння приходило саме уві сні. Повноцінний відпочинок сприяє успіху в особистому і професійному житті людини. Середня тривалість нічного сну становить 7-8 годин на добу, за цей час людина наповнюється енергією, стає максимально продуктивною і відновлює здоров’я. Коли людина перебуває в царстві Морфея, ззовні її стан здається пасивним, адже наше тіло повністю розслаблене і відпочиває, однак, всередині клітин відбуваються активні процеси обміну речовин.

 

Фази сну

Кожна фаза сну важлива і включає певні процеси відновлення організму, які, в свою чергу, впливають на здоров’я і поведінку людини. Швидкий сон сприяє повноцінному сприйняттю інформації, доброї пам’яті і підвищеної інтуїції. Він спрямований на відновлення енергетичних резервів організму та оптимальної працездатності людини. Фаза повільного сну безпосередньо впливає на розумову активність і психіку. У цей період відпочинку активуються процеси психологічного захисту, підвищується стресостійкість організму, підвищується здатність до навчання і творчого сприйняття. Міцний і тривалий сон – це найефективніший спосіб боротьби з нервовими перевантаженнями.

 

Порушення сну

Безсоння – це розлад сну, що виявляється в низькій якості сну або його недостатній тривалості. Неврози, сильні переживання, негативні емоції, сфокусованість на проблемах, хронічні захворювання, відсутність режиму дня і безконтрольний прийом певних медикаментів стають причиною порушення сну і, як наслідок, занепаду сил, підірваного здоров’я. Ця недуга може торкнутися будь-кого, не залежно від віку і статі. Порушення режиму сну і безсоння протягом кількох діб, відносять до гострої формі. Збій циклів сну дуже згубно позначається на життєдіяльності організму, пригнічує інтелект і нервову систему. Помітно погіршується стан фізичного і психічного здоров’я, розвиваються серцево-судинні захворювання, проявляються розлади дихальної та кровоносної систем. Систематичні розлади фаз сну викликають порушення поведінки, психічну нестійкість, підвищену дратівливість і неуважність. У співробітника, який не висипається, спостерігається зниження продуктивності, загальмованість рухів, робота рухається повільно і неякісно. Імунітет стає вразливим і перестає боротися з вірусами та інфекціями. Мотивація і прагнення досягати цілей падає, людина стає апатичною і замкнутою, колись легкі завдання, тепер вимагають великих енергозатрат і часто вводять в ступор. Регулярний недосип провокує передчасне старіння шкіри, під очима з’являються мішки і синці. Не дивно, що брак сну людина намагається замінити зовнішніми стимуляторами, які часом ще більше погіршують стан і без того ослабленого здоров’я. До них відносяться алкоголь, наркотики, нікотин, енергетики і кофеїн.

 

Боротьба з безсонням

Перевтома, виснаження та захворювання знижують активність нервових клітин мозку і підвищують потребу у відпочинку. В такому стані сон буде поверхневим і не додасть сил для подальшої активної роботи. Тільки своєчасна турбота про здоров’я, правильне чергування роботи і відпочинку забезпечать правильне функціонування організму, міцний сон і бадьорість після сну. Накопичена за день втома, збільшує сонливість, в мозок надходить сигнал про непереборне бажання відпочити. Блокувати цю потребу може збуджена нервова система, перевтома, дискомфорт оточення і спального місця. Крім перерахованих факторів, безсоння може супроводжуватися неврологічними захворюваннями, які вимагають медикаментозне лікування. Але в більшості випадків з безсонням можна впоратися самостійно. Американські дослідники прийшли до висновку, що якісний ортопедичний матрац сприяє не тільки нормалізації сну, але і позбавляє від неприємних відчуттів в м’язах і хребті. З медичної точки зору це пояснюється фізіологічно правильним положенням тіла під час сну. Німецькі безпружинні матраци приймають форму тіла, забезпечують підтримку і рівномірне навантаження на хребет і суглоби. Основа матраца сприяє повному розслабленню, розслабляє затиснені м’язи і судини, завдяки чому, відновлюється хороший кровообіг, знімається м’язова напруга. Секрет полягає в ортопедичному ефекті, який тривалий час забезпечує збереження пружності наповнювача. Після однієї години відпочинку на цьому матраці, люди відзначають підвищений життєвий тонус, позбавлення від м’язового напруги і відмінний настрій. Безпружинні матраци володіють гіпоалергенними властивостями, а також хорошою вентиляцією, за рахунок чого тіло дихає, не пріє, а сторонні запахи вивітрюються. З огляду на вище описані характеристики, варто відзначити, що ціна продукту не може бути дешевою, але це з лишком компенсується відмінним фізичним станом і тривалим терміном служби, без втрати якості. Старі пружинні дивани, що вже давно вийшли з ладу, змушують нас всю ніч перевертатися, затиснуті м’язи постійно нагадують про себе і як результат, на ранок поганий настрій, відчуття розбитості і втоми. Натомість комфортне спальне місце допоможе швидко заснути, повністю виспатися і забути про прикре безсоння, для цього досить купити безпружинний матрац. Зникнуть проблеми із засипанням, а якість сну значно покращиться.

Заспокоїтися і відволіктися від важких думок допоможе концентрація на диханні. Протягом чотирьох секунд проводиться глибокий вдих через ніс. Після затримки дихання на сім секунд, слід повільно видихнути ротом протягом восьми секунд. Далі, розглянемо кілька способів, що сприяють максимальному розслабленню перед сном. Для початку, необхідно подбати про повну відсутність подразників в спальні, наприклад вимкнути світло, засунути штори, закрити вікно. Провітрене приміщення, де підтримується оптимальна температура, також забезпечує спокійний і глибокий сон. Тихі і ритмічні звуки, такі як стукіт коліс потяга, шум хвиль, тікання годинника, спів птахів і монотонна мова викликають сонливість і знімають нервову напругу.

Вгору