10 геніальних ідей, які людям прийшли уві сні - Nattex

Ортопедичний матрац Nattex

Кожен матрац Nattex має ряд особливостей, які забезпечують вимоги усіх покупців

Asper

ЖОРСТКИЙ МАТРАЦ

Який ASPER?

Тверда підтримка, комфортная жорсткість

Для кого найкраще?

Для дітей, підлітків і людей, яким рекомендована жорстка підтримка

Переглянути товар

Smart

СЕРЕДНЬОЇ ЖОРСТКОСТІ МАТРАЦ

Який SMART?

5 зон жорсткості, розроблений для підвищеного комфорту

Для кого краще?

Для всіх, хто обирає розумний компроміс ціни та якості

Переглянути товар

Luxsoft

М'ЯКИЙ МАТРАЦ

Який LUXSOFT?

7 зон жорсткості, максимальний комфорт і відпочинок у будь-якому положенні

Для кого найкраще?

Для всіх, хто обирає максимальний комфорт

Переглянути товар

Nattex

МАСАЖНИЙ МАТРАЦ

Який NATTEX?

7 зон жорсткості, вбудована система осциляційного масажу, антистатичний

Для кого найкраще?

Для всіх, хто потребує повноцінного розслаблення

Переглянути товар

Корзина:

 • Ваша корзина пуста
Перейти до каталогу

Мова сайту:

Контакти:

+38 (073) 073 05 05

hello@nattex.ua

м. Львів, ТЦ "Три слони"

Мова сайту:

Статті

02 Жовтень, 2017

10 геніальних ідей, які людям прийшли уві сні

10 геніальних ідей, які людям прийшли уві сні

Сон – це найзагадковіший і найтаємничіший стан. Коли людина спить, її розум позбавлений будь-яких обмежень, в цьому стані з’являються нестандартні підходи до вирішення проблем, потенційні можливості та розкриття талантів. Отже, третина життя відведена людям для сну може використовуватися для натхнення і саморозвитку. В основному, сценарій сновидінь залежить від самої людини, а значить, за умови правильної організації сну, сприяє духовному і особистісному зростанню. Найдивовижніше те, що багато відомих відкриттів і пророцтв приходили творцям саме уві сні.

 1. Крістофер Нолан «Початок»

Натхненний своїми сновидіннями, Крістофер Нолан написав сценарій до відомого фільму «Початок». Кінорежисер багато запозичив зі своїх снів і вклав в сюжет картини. Нолан розповів про те, що періодично бачив усвідомлені сновидіння, в яких сам моделював події і вигідний для себе фінал.

 1. Таблиця Менделєєва.

Дмитро Менделєєв, відомий російський хімік, прагнучи створити систему періодичних хімічних елементів, працював три дні без перерви на відпочинок. Коли вчений вирішив, нарешті, відпочити, йому приснилася таблиця з елементами, в тому самому порядку, який він так довго шукав. Прокинувшись, вражений дослідник зафіксував систему на папері і продовжував удосконалювати свій винахід. Таким чином була створена таблиця хімічних елементів, яку ми знаємо зараз.

 1. Джеймс Кемерон «Термінатор».

Коли Джеймс Кемерон працював над сиквелом «Піраньї», у нього почалася сильна лихоманка з високою температурою. Знесилившись, режисер заснув і в маренні побачив людиноподібного робота, з червоним оком. Рухомий бажанням вбивати, змітаючи і руйнуючи все на своєму шляху, сталевий гігант переслідував жінку. Сновидіння було настільки виразним, що Джеймс прокинувся в холодному поту, але, не зважаючи на сильне нездужання, він негайно записав сюжет і замалював побачене. Пізніше, в Америці, був знятий фантастичний фільм «Термінатор», який приніс маловідомому, на той момент, режисерові славу і визнання.

 1. Google.

Студента Ларрі Пейджа переслідувала думка про те, що його в будь-який момент можуть вигнати з коледжу. Постійне нервове напруження не давало юнакові розслабитися і думати про щось інше. На тлі того, що відбувається, Ларрі приснився сон, в якому він з легкістю скачав всю інформацію з інтернету на свій комп’ютер. Прокинувшись серед ночі, він дістав блокнот, ручку і став проводити розрахунки, переконуючи себе, що все обов’язково спрацює. Як стверджує сам Пейдж, на той момент у нього і в думках не було створювати пошукову систему. Однак, вірячи в свій успіх і наполегливо працюючи, йому вдалося створити Google. Тепер Ларрі Пейдж є одним з найбагатших людей в світі, його статки становлять близько 29,7 мільярдів доларів і він невпинно закликає вірити в свої сили і втілювати будь-які ідеї.

 1. Принцип відносності.

Альберт Ейнштейн ніколи не нехтував відпочинком і на сон витрачав близько 10 години в добу, одного разу він сказав: «Я провів уві сні третину свого життя, але ця третина зовсім не найгірша!» У голову великого вченого навіть уві сні приходили геніальні ідеї. Будучи підлітком, Ейнштейн побачив сон, в якому він, спускаючись на санках, спостерігав за зміною світла від зірок, яке зливається в єдиний потік. Геній продовжував вивчати фізику, математику, довгі роки присвятив своїй роботі і знову побачив яскраве сновидіння. Тепер він дивився на стадо корів, яке мирно пасеться уздовж електричного паркану. Після того, як фермер подав струм, тварини синхронно відскочили. Але в розмові з фермером, Альберт усвідомив, що кожен з них трактує побачене по-різному. Фермер, який спостерігав за коровами з іншого боку поля, стверджував, що тварини підскакували по черзі, а не одночасно. Роздумуючи над своїм сном, учений зробив висновок, що одна подія може виглядати інакше і змінюватися залежно від ракурсу – взаємозв’язку часу і простору. Пізніше, взявши ці думки за основу, Альберт Ейнштейн розробив велике наукове відкриття – теорію відносності.

 1. Бітлз «Yesterday».

Джеймс Пол Маккартні був одержимий бажанням написати сумну пісню, яка б цілком відрізнялася від усіх написаних ним раніше творів. Одного ранку, він прокинувся під звуки дивовижної мелодії. Піднявшись з ліжка, він попрямував до фортепіано і став награвати по пам’яті почуте, після чого, записав ноти в зошит. Музикант до кінця не усвідомлював, що тільки що написав абсолютно нову композицію і був упевнений, що раніше десь чув її. Так була створена популярна пісня «Yesterday», що стала хітом. Сам Маккарті впевнений, що натхнення до нього прийшло під час сну.

 1. Мері Шеллі «Франкенштейн».

Страшний і трагічний сюжет, придуманий автором книги, був почерпнутий з власного сновидіння. Напередодні, письменниця сиділа в колі друзів, які розважали одне одного страшними історіями. Раптово, розмови змінилися міркуваннями про можливість оживлення людей за допомогою електрики. В ту ж ніч, Мері уві сні побачила божевільного, блідого вченого, який збирав частини людського тіла воєдино і, застосовуючи струм, оживлював мерців.

 1. Говард Лавкрафт «Некрономікон».

Говард Лавкрафт прожив недовге, але дуже важке життя. Хвороби і безгрошів’я були його постійними супутниками, батьки закінчили свій життєвий шлях в психіатричній лікарні. Це, в свою чергу, залишило відбиток на психіці дитини. Все життя письменника мучили жахливі сни і ввижалися страшні монстри. Однак, перенісши свої нічні бачення на сторінки фантастичних оповідань, Говард залишив після себе чудову літературну спадщину, вміло поєднавши фентезі, містику і жахи. Автор розповідав, що назву книги зла «Некрономікон» він також побачив уві сні.

 1. Роберт Стівенсон «Доктор Джекіл і містер Хайд»

Намагаючись виправити хитке фінансове становище, Роберт Луїс Стівенсон працював над новою пригодницькою книгою, але начерки, розкритиковані його дружиною, без жалю відправляв в багаття. Якось вночі Стивенсену приснився жахливий сон. Він голосно кричав. Тоді дружина розбудила його, чим викликала шквал обурень. Пізніше письменник поділився з дружиною старою історію, яку побачив уві сні. Події того сновидіння Роберт з подробицями описав в одній із глав книги «Доктор Джекіл і містер Хайд».

 1. Ерже «Пригоди Тінтіна в Тібеті».

Пригоди Тінтіна – це комікси в яких зібрані найрізноманітніші жанри. Художника-самоука Ерже стали переслідувати нічні кошмари, що рясніють безкрайніми білими просторами і білими скелетами. У відчаї, він звернувся за допомогою до психолога, який порадив припинити малювати історії про Тінтіна, щоб позбутися від тривожних сновидінь. Не дивлячись на рекомендації психоаналітика, автор став малювати комікси на засніжених Альпах і Гімалаях. Так народився один з найпопулярніших європейських коміксів «Тінтін в Тибеті», де всі події відбуваються на білих просторах із сновидінь художника.

Вгору